ART / Lithographs / Litograph in colors 7256094
nr 725 6094
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Motiv från Sandhamn, 54/360, subject size: 35x45,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Roland Svensson (1910-2003), Motiv från Sandhamn, 54/360, motivets mått: 35x45
1200
SEK 2000
Monday November 14 2011
at 19:24:26
700 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.900 kr
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson